دانلود بازی THE CREW برای PC

4048 بازدید

[دانلود بازی The Crew برای PC]

The crew و یا به نوعی گروه رانندگان جدیدترین ساخته یوبی سافت است که اولین زمزمه های رونمایی از آن در E3 2013 شروع شد. اولین نکته که در مقدمه هم سر آن بحث زیادی انجام شد همین بود که مکان وقوع بازی کشور آمریکاست و سازندگان قول داده اند که چنین چیزی را ابداع کنند. این تقریبا یک ریسک همه جانبه است و هر کسی از پسش بر نمی آید. توجه به تک تک جزییات این کشور و البته توجه به آداب و رسوم هر شهر کار فوق العاده سختی را پیش روی یوبی سافت گذاشته. به هر حال بازی باید به گونه ای باشد که آدم بتواند احساس کند در فضای آمریکا قرار گرفته و این فضا سازی نیز می تواند به مهم ترین مشکل یوبی سافت در ساخت بازی تبدیل شود. شاید گفته باشند به وسعت آمریکا ولی آیا دقیقا همان چیزی است که می توان در آمریکای واقعی دید؟

گیم پلی بازی نیز در نگاه های اولیه ای که می توان به آن انداخت عالی است. ایجاد تفریح های عالی و البته مسابقات متعدد در خیابان های آمریکا بر جذابیت بازی افزوده است. یکی از مواردی که این روزه در خیابان های کشور هایی چون آمریکا فراوان است ؛ مسابقاتی است که بین مسابقه دهندگان خیابانی برگزار شده و بر سر آنها شرط و شروط هایی ریخته می شود. The crew نیز از چنین عنصری بهره می گیرد. همین نکته باعث می شود تا شاهد مسابقات هیجان انگیز و جذابی در میان خیابان های آمریکا باشیم آن هم با رانندگان خیابانی. همین نکته باعث می شود تا یک سری چیز های دیگر نیز به ذهن انسان دخول کند. به عنوان مثال کپسول های نیتروژن برای سرعت گیری و البته کورس های خیابانی. همچنین هر مسابقه خیابانی ای در راه باشد پس یک سری تغییرات بر روی تمام بخش های اتومبیل لازم است. بنابراین ؛ یوبی سافت قول داده که بخش شخصی سازی کاملی را برای the crew طراحی کند. به گفته سازندگان شما قادر خواهید بود که از زیر ماشین از جمله دودکش و چرخ ها و چراغ ها و رنگ ماشین تا بم ماشین از جمله موتور و سیلندر و غیره را شخصی سازی کنید و تغییراتی را به هر نحوی که دوست دارید در انها اعمال کنید که این نوع تکنیک شخصی سازی قرابت زیادی با عنوان most wanted از سری nfs دارد.
باید گفت که یوبی سافت از این نکات گذشته و تمام تلفات این ریسک را پذیرفته و برای اولین بار شاهد یکی از بزرگترین ریسک های جهانی خواهیم بود. ایجاد یک کشور کامل عمریست محال و نیاز به برنامه ریزی و زمان زیاد دارد. آیا آنچیز که در ۲۰۱۴ خواهیم دید یک کشور کامل را در بر میگیرد؟
یکی دیگر از خبر های خوشی که در میان است استفاده از برترین اتومبیل های جهان در بازیست. در بازی شاهد اتومبیل هایی از انواع و اقسام قدیمی و جدید هستیم که هر کدام ویژگی های خاصی را نسبت به دیگری ارائه می دهند. با مقداری توجه در اطلاعات اولیه بازی و البته تریلر ها و تصاویر آن می توان به طور کامل متوجه حضور چشمگیر اتومبیل های آمریکایی شد. به عنوان مثال نمایش اتومبیل های فورد موستانگ یا شورولت کامرو که البته در بازی نیز شاهد اتومبیل های قدیمی آمریکایی نیز هستیم.سبک و حال و هوای بازی بیشتر شباهت به سری gta دارد. در واقع بیشتر از اینکه بازی به یک بازی سبک racing  شباهت داشته باشد ، یک بازی جهان باز است که می توان در همه گوشه آن سرک کشید و انواع مسابقات را انجام داد. حتی بازی اجازه آنرا می دهد تا با اتومبیل محبوب تان و همچنین اتومبیلی که برای هر نوع شرایطی ساخته و شخصی سازی شده باشد در هر مکانی از جمله کوهستان ، جاده ، دشت و صحرا مسابقه برگزار کنید. به مانند دیگر عناوین هم پلیس های کارکشته همه جا مراقب شما و دوستانتان هستند بنابراین حتما در بازی باید آنها را مهار کرد و از مسیر خارج کرد.


برای دانلود اول روی بنر زیر کلیک کنید

برچسب‌ها:

دیدن این مطالب نیز به شما توصیه میشود

۵ نظر ارسال شده است

ارسال نظر

شما هم نظری ارسال کنیدارسال نظر

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.