دانلود مرورگر جدید روسی Yandex Browser | ناز دانلود

دانلود مرورگر جدید روسی Yandex Browser

4803 بازدید


روسیه از جمله کشور های پیشرو در زمینه ی فناوری اطلاعات و امنیت شبکه است ، بسیاری از ویروس ها و برنامه های مخرب برای اولین بار در این کشور شناسایی شده اند و راه مقابله با آنها معرفی شده است.

یکی از معروف ترین شرکت های سازنده ی آنتی ویروس ( کسپراسکای ) متعلق به کشور روسیه است ، این شرکت در تشخیص انواع ویروس ها و معرفی راهکرد برای جلوگیری از نفوذ آنها در سیستم های رایانه ای پیشرو است.
حال کشور روسیه با اتکا به تجربه ی چندین و چند ساله ی خود در زمینه ی حفاظت از اطلاعات و با کمک شرکت کسپراسکای مرورگر جدید خود با نام Yandex را به جهانیان معرفی کرد.

Yandex نام یک موتور جستجوگر روسی نیز است که در سال 1993 برای اولین بار بار گذاری شد و تا کنون توانسته است حدود 60 درصد از کاربران کشور های روسی زبان را به سمت خود جذب کند.
این موتور جستجو از 5 زبان زنده ی دنیا پشتیبانی می کند و دارای سرویس های مختلفی از قبیل جستجوی عکس ، پست مجازی و سرویس جستجوی فیلم می باشد.
سازندگان و اداره کنندگان این مرورگر معتقدند روزانه 25 میلیون کاربر از صفحه ی اول این موتور جستجو بازدید می کنند.
تمام این آمار مثبت باعث شده است که متخصصان این شرکت را مجاب کند که مرورگر این موتور جستجو را نیز روانه ی بازار کنند ، مرورگری مانند مرورگر های فایرفاکس ، اینترنت اکسپلورر و کروم با این تفاوت که دارای ضریب امنیت بالاتری می باشد.
یکی از اهداف اصلی طراحی مرورگر Yandex توسط روسیه بی نیاز کردن کاربران خود از استفاده از مرورگر هایی مانند کروم است.
بسیاری از متخصصان بر این عقیده اند که مرورگر کروم در ضبط اطلاعات کاربران به نفع سیاست های غرب تبدیل به یک ابزار برای جاسوسی شده است و ارزش های اصلی خود را از دست داده و تبدیل به یک تهدید امنیتی گشته است.
حال برای فرار از دزدی اطلاعات تنها راه موجود طراحی ابزاری جدید با همان کارایی ولی با ضریب امنیت بالاتر است ، روسیه با طراحی این مرورگر نشان داد به این فناوری دست پیدا کرده است
مهمترین موتور جستجوی بومی روسیه به نام Yandex دیروز دوشنبه مرورگر اینترنتی خود را راه اندازی کرد تا با غول آمریکایی گوگل به رقابت بپردازد و سهم عمده ای را از بازار رو به رشد روسیه را در اختیار خود قرار دهد. – به گزار خبرگزاری مهر، این مرورگر از صبح دیروز به وقت محلی قابل دانلود بوده و کاربران روسی می توانند با زبان خودشان در این مرورگر به جستجو بپردازند. – در بیانیه شرکت یاندکس آمده است: این موتور جستجو با فناوری ضد ویروس شرکت امنیت مجازی روسی کسپراسکای همکاری دارد و قلمرو این مرورگر برای کاربران تک زبانه به طور قابل توجهی گسترش می یابد …


برای دانلود اول روی بنر زیر کلیک کنید

دیدن این مطالب نیز به شما توصیه میشود

۱ نظر ارسال شده است

ارسال نظر

شما هم نظری ارسال کنیدارسال نظر

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.